Klaudia Petters ambasadorką zawodów Duathlon Radwanice

Świeżo upieczona Mistrzyni Europy w duathlonie jest ambasadorką naszych zawodów. “Wszystkim polecam start w duathlonie w Radwanicach. To piękne miejsce i dobre trasy, żeby porządnie się pościgać” – komentuje Klaudia. Już 7 maja na starcie w Radwanicach pojawią się czołowi duathloniści i triathloniści, ale nie tylko – to impreza dla każdego. Jeżeli więc lubisz biegać i jeździć na rowerze, spróbuj swoich sił w duathlonie! Zawody w Radwanicach to idealne miejsce także dla początkujących zawodników.

Pozytywna atmosfera zawodów z cyklu Pucharu Sportów Wytrzymałościowych sprawia, że mam do nich duży sentyment i chętnie biorę udział we wszystkich wydarzeniach organizowanych przez ten team. Dlatego zachęcam wszystkich do zapisania się na duathlon w Radwanicach. To świetna okazja, aby spędzić aktywnie niedzielę, porządnie się pościgać i spotkać wielu fantastycznych zawodników” mówi Klaudia.

Klaudia na tegorocznych Mistrzostwach Europy AG w duathlonie, które odbyły się we Włoszech nie miała sobie równych. Zdobyła mistrzostwo w kategorii K20-24 na dystansie standard, ale tak naprawdę miała najlepszy czas ze wszystkich kobiet age group! Klaudia porządnie się rozkręca i jest nastawiona na kolejne mistrzostwa.

Na koncie ma wiele zwycięstw, ostatnio praktycznie w każdych zawodach staje na podium. Młoda zawodniczka na co dzień trenuje w swoim rodzinnym Bolesławcu, w klubie, z którym jest związana od lat.

czytaj również